PREMIERA DRUGIEJ PŁYTY

 

Premiera naszej drugiej płyty nadeszła. Prace nad materiałem trwały długo, bo trzy lata, ale już od dziś wszyscy nasi Fani mogą posłuchać naszych promowanych singli i tych utworów, które proponujemy Wam na koncertach, w jednym miejscu. Płyta „W świetle miast” to nasze kolejne dziecko, to z którego jesteśmy niesamowicie dumni. Nie udało by się to bez wsparcia tłumu ludzi, który wierzą w nas, wierzą w naszą twórczość i wierzą w dobrą muzykę.

Płyta prezentuje zupełnie inne brzmienie niż pierwszy krążek, jest mocniejsza, bardziej rockowa  i przede wszystkim wydana z rzeszą wspierających nas patronów medialnych. Dziękujemy za zaufanie Wirtualnej Polsce, Open FM, TVP3 Opole, Radio Opole, NTO, portalowi ILoveNysa, Radio Nysa i Radio ONY. To dla nas wielkie wydarzenie, a dla Was, duża dawka pozytywnej energii, którą przekazujemy Wam w naszych utworach.

Zapraszamy do zakładki DYSKOGRAFIA.

Płyta dostępna jest na naszych koncertach, na naszym Facebookowym Fanpagu, a już niedługo w specjalnie dedykowanym sklepie tu, na naszej stronie!

 

Kierujemy podziękowania do wszystkich naszych bliskich i osób które w nas wierzą.

 

Szczególne podziękowania dla:

Anny i Sylwestra Hojda

Agnieszki i Sebastiana Kubas

Marii i Jana Golonka

Ewy za całe Jej wsparcie

Rafała Sitnika

Aleksandra Walczaka

Zbigniewa Majki

Michała Kaczmarzyka

Pawła Maluśkiego

Mateusza Tyczki

Antoniego Hasenbecka „Z.H.U. HASHAN”

Ruchu Rozwoju Regionu Nysa

Katarzyny i Tomasza Czajkowskich

Dariusza Cukierdy

Jarosława Chmiela

Karoliny Czernelewskiej

Centrum Confero Nysa

Nyskiego Domu Kultury