Bio

Zespół HORYZONT istnieje od 2009 roku. W swoim dotychczasowym dorobku posiada wydaną w kwietniu 2013 roku debiutancką płytę „Pochłania mnie”. Po trzy letniej przerwie pojawił się drugi, długo wyczekiwany przez fanów, krążek zatytułowany „W świetle miast”.

Do czasu premiery drugiej płyty, która została wydana w dwóch wersjach językowych a album w języku angielskim nosi nazwę „City Lights”, HORYZONT promował wiele singli, które spotkały się z uznaniem fanów i wielu dziennikarzy muzycznych. Wszystkie utwory gościły na listach przebojów różnych rozgłośni radiowych w kraju i zagranicą. Singiel „Ogień” uzyskał status Najlepszej Piosenki ROCK 2015, a piosenka „Krzyk” została przebojem poranka TVP3.

Ogromny potencjał zespołu prezentuje się również w teledyskach jakie tworzy wspólnie z 9zerostudio i grupą restART. 

Zespół HORYZONT gościł także m.in. w Dzień Dobry TVN,TVP 1 u Marka Sierockiego w programie „Teleexpress” i programie „Europa to my”, POLSACIE „Wstawaj! Gramy”, w ESKA TV w programie „Backstage Party”„HALO Polonia” w TVP POLONIA„Muzyczna strefa” telewizji ITV, a także TV4 i TVS Silesia.

Wszyscy członkowie zespołu od wielu lat związani są z muzyką. HORYZONT to duża dawka porywającej energii, nowoczesne brzmienia, oryginalny styl i niezapomniane koncerty.

 

Posłuchaj HORYZONTu na ŻYWO - zakładka KONCERTY

 

 

Skład zespołu

Pobierz materiały promocyjne zespołu logotyp oraz zdjęcia przeznaczone do promocji koncertu